Hirdetések - Advent 1. vasárnapja

Advent 1. vasárnapja

2009. november 29–december 6.

1. Az adventi időszakban csütörtök reggelenként roráté szentmisét tartunk reggel 6 órai kezdettel, melyet agapé (szeretetvendégség) követ majd. Az első alkalom a héten csütörtökön lesz. Az agapé után tesszük ki az Oltáriszentséget, és kezdődik a 24 órás szentségimádás.
  2. Elsőpénteken reggel 6 órakor ér véget a szentségimádás litániával, szentségi áldással. Este a szokott időben gyóntatás, szentmise.
  3. A katekumen csoport összejövetele az új egyházi évben nem a hónap elsőcsütörtökén, hanem minden hónap első hétfőjén lesz. Azaz nem most csütörtökön, hanem a a rá következő hétfőn.
  4. Bibliaóra lesz a héten csütörtökön Vokányban este 7 órától.
  5. Adventi és karácsonyi díszeket készítünk a plébánián a gyerekekkel a héten szombaton délelőtt 10 órától.
  6. A seniorok szentmiséje ugyancsak szombaton lesz délután 3 órakor.
  7. Jövő vasárnap rózsafüzértitok-csere és szentségimádás lesz fél 5 órai kezdettel.
  8. Barlay Szabolcs atya könyvei kaphatók a szentmisék után vagy a plébánián. Karácsonyi ajándéknak is vihetünk belőle. Ugyancsak kaphatók karácsonyi képeslapok, jövő évi naptárak, kalendáriumok.

Szertartások rendje

November 29. vasárnap Advent 1. vasárnapja