Jubiláns házaspárok köszöntése

2009. dec. 27, 08:30
Esemény helyszíne:
Siklós, Templom

A tavalyi évhez hasonlóan idén is szeretnénk köszönteni a kerek évfordulót (5, 10, 15, 20, 25 ... 45, 50. stb.) ünneplő házastársakat Szent Család vasárnapján (december 27.) a délelőtti szentmisében. Kérem, hogy aki érintett, és szívesen részt vesz ezen a hálaadó szentmisén, vagy ilyen párról tud, jelezze a sekrestyében, a plébánián illetve akár emailben is, hogy közösen ünnepelhessünk és adhassunk hálát a kapott kegyelmekért.