Hirdetések - Advent 4. vasárnapja

Advent 4. vasárnapja

2009. december 20–27.

1. A ma esti szentmise görög-katolikus Szent Liturgia lesz, melyet Bodogán László parókus úr tart. Előtte 17 órától lehetőség lesz a karácsonyi szentgyónás elvégzésére.
  2. A betlehemi béke-láng a cserkészek közvetítésével ma este érkezik templomunkba 17:45-kor. Aki szeretné, Karácsonyig hazaviheti a lángot.
  3. A ma esti szentmise után 19 órai kezdettel kb. fél órás zenés áhítatra hívjuk a kedves testvéreket. Az áhítatot Haramza László operaénekes, előadóművész tartja „Évszázadok magyar imádságai” címmel.
  4. Hétfőn megyünk a betegekhez, hogy a Karácsony előtti szentgyónásukat el tudják végezni.
  5. Karácsony első napjától Vízkereszt vasárnapjáig szeretnénk templomunkat nyitva tartani. Kérjük, hogy aki egy-egy órás ügyeletet tud vállalni, jelentkezzen a sekrestyében.
  6. December 31-én a gyerekek számára szilvesztert tartunk a plébánián batyus jelleggel. Jelentkezni a sekrestyében lehet.

Szertartások rendje

December 20. vasárnap Advent 4. vasárnapja