Hirdetések-Évközi 29.Vasárnap

18:00 Elhunyt férj és édesapa halálának
hatodik évfordulójára.

Október 21. Hétfő 18:00 Elhunyt édesapáért. /énekes/

Október 22. Kedd Nem lesz szentmise.

Október 23. Szerda 18:00
Október 24. Csütörtök 18:00 Dezső testvérünk lelki üdvéért.
/csendes/

Október 25. Péntek 18:00 Elhunyt Antal testvérünk
lelki üdvéért./csendes/
Október 26. Szombat 18:00 Fekete Margit lelki üdvéért.

Október 27. Évközi 30. Vasárnap
8:30 A plébánia népéért.
18:00 A rózsafüzért imádkozókért.

Ma országos templomi gyűjtés van a missziók javára.

Csütörtökön 17 órától felnőtt hittan/szentségfelvételre felkészítő lesz a plébánián.

Pénteken lesz Szent Mór püspök- egyházmegyénk társvédőszentjének- főünnepe.
A pécsi Bazilikában 18 órakor lesz ünnepi püspöki szentmise.

Pénteken kezdődik az őszi lelkigyakorlatunk, melyet Illésy Mátyás százhalombattai plébános úr vezet. A lelkigyakorlat pénteken 17 órakor gyóntatással kezdődik. Ezt követően 18 órakor lesz a szentmise lelkigyakorlatos szentbeszéddel.

Pénteken 17 óra 30 perctől - 19 óráig gyermek klub lesz a siklósi plébánián.
Imádsággal, játékkal, filmvetítéssel várjuk a gyerekeket.

Szombaton kirándulást  szervezünk fel a Tenkesre. 8 órakor találkozunk a Máriagyűdi Bazilika előtt; akik szeretnének velünk jönni, hozzanak magukkal enni-innivalót, öltözzenek kényelmesen, rétegesen. Csak zuhogó esőben maradjunk otthon. Visszaérkezés a Máriagyűdi templom elé 14 óra körül.

Szombaton 15 óra 30 perctől Szeretetláng Imaóra lesz a templomban.

Szombaton őszi lelkigyakorlatunk második napján 17 órakor gyóntatás kezdődik a templomban. 18 órakor lesz a szentmise lelkigyakorlatos szentbeszéddel.

Ugyancsak szombaton 19 órától Taize-i imaóra lesz a templomban.

Vasárnap 17 órától gyóntatás lesz a templomban, majd 18 órakor kezdődik az lelkigyakorlatunk záró szentmiséje.

Felhívjuk a kedves Testvérek figyelmét, hogy a jövő vasárnap óraátállítás lesz. A szentmisék kezdete is ehhez igazodik.