Hirdetések-Évközi 31.Vasárnap

2013.november 3-10.

November 3. Évközi 31. Vasárnap
8:30 A plébánia népéért.
18:00 Egy édesapa lelki üdvéért.

November 4. Hétfő 7:00 Jószándékra/csendes/

November 5. Kedd Nem lesz szentmise.

November 6. Szerda 18:00 Jószándékra/csendes/

November 7. Csütörtök 6:00 Az Oltáriszentség tiszteletére./énekes/
8:00 Szent Imre Katolikus Iskola szentmiséje.

November 8. Péntek 18:00 A Rózsafüzér társulat elhunytjaiért és
valamennyi elhunyt testvérünkért. /énekes/

November 9. Szombat 15:00 A fatimai Szűzanya tiszteletére.
/énekes/

November 10. Évközi 32.Vasárnap
8.30 A plébánia népéért.
16:00 Gyerekmise
18:00 Fund Ede és felesége Anna lelki üdvéért.

Ma elmarad a rózsafüzér titokcsere és a szentségimádás.
Egy héttel később november 10-én (17 órakor) tartjuk meg a titokcserét.

Hétfőn reggel 7 órakor tartjuk meg a szentmisét!

Hétfőn 19 órától a Katekumen csoport találkozója lesz a plébánián.

Csütörtökön reggel 6 órakor lesz a szentmise. A szentmisét követően megkezdjük
a szokásos 24 órás szentségimádásunkat.
Technikai okok miatt ezen a napon tarjuk meg a Katolikus Iskola búcsú szentmiséjét.
A búcsúi szentmise alatt(8 és 9 óra között) a szentségimádás a sekrestyében lesz.

Pénteken reggel 6 órakor litánia és szentségbetétel lesz a templomban.

Pénteken látogatom meg az elsőpéntekes betegeket.

Pénteken 17 órától felnőtt hittan lesz a plébánián.

Pénteken 17 óra 30 perctől- 19 óráig gyerekklub lesz a siklósi plébánián.
Imádsággal, játékkal, filmvetítéssel várjuk a gyerekeket.

Pénteken este a szentmisét a rózsafüzér társulat elhunyt tagjaiért és valamennyi kedves elhunyt testvérünkért mutatjuk be.
November hónapban-egyébként-a szokásainknak megfelelően, minden pénteken elhunyt testvéreinkért mutatunk be közös szentmisét.

Pénteken a szentmisét követően a Szent Egyed közösség tart imaórát templomunkban. Az imaórát agapé követi a plébánián vagy a sekrestyében.
Jöjjünk el minél többen erre az alkalomra!

Szombaton 14 órától imaóra lesz a templomban. Az imaórát követően 15 órakor kezdődik a szentmise. A szentmise után agapé lesz a sekrestyében, melyre szeretettel várunk mindenkit!

Jövő szombaton itt Siklóson nem lesz 18 órakor szentmise.

Jövő vasárnap 16 órakor gyerekmise lesz templomunkban.
A gyermekmisét követően-17 órától- tartjuk meg a rózsafüzér titokcserét és a szentségimádást.
 „Legyünk mi is apostolok” címmel adventi lelkigyakorlatot hirdet a gyűdi plébánia november 29-től december 1-ig. A lelkigyakorlat vezetője Juhos Ferenc SVD. Verbita Rend magyarországi- volt- tartományfőnöke. Jelentkezési határidő, november 22. Jelentkezési lapot a gyűdi sekrestyéből lehet kérni, ill. a máriagyűdi honlapról letölthető.

Aki a temetőt ájtatos lélekkel látogatja és legalább lélekben imádkozik a meghaltakért, november 1–8-ig mindennap teljes búcsút nyerhet. Feltételek: gyónás, áldozás, imádság a pápa szándékára. Az év többi napján részleges búcsút lehet
nyerni a temető meglátogatásakor.
Akik halottak napján (vagyis az azt megelőző nap delétől a halottak napját követő éjfélig) meglátogatnak egy templomot vagy nyilvános kápolnát, teljes búcsút nyerhetnek a szokott feltételekkel. A látogatáskor egy Miatyánkot és egy Hiszekegyet kell imádkozni. Ez a búcsú elnyerhető a megelőző vagy következő vasárnapon és Mindenszentek ünnepén is.