Hirdetések-Advent 3.Vasárnapján

18.00 Tóth Tihamér halálának
első évfordulójára.

December 16. Hétfő 18.00
December 17. Kedd 18.00 Nincs szentmise December 18. Szerda 18.00 December 19. Csütörtök 6.00 Roráté szentmise./énekes/
Etelka; János;Tibor és Janika
lelki üdvéért.

December 20. Péntek 8.00 A Szent Imre Katolikus Iskola
ünnepi szentmiséje.

December 21. Szombat 18.00

December 22. Advent 4. Vasárnapja
8.30 A plébánia népéért.
18.00 Görög Katolikus Szentmise

Hirdetjük,hogy ma (december 15-én) a közmédia, Jónak lenni jó címmel, egész napos adománygyűjtést szervez a katolikus karitász javára. Adományokat a 1356 telefonszám hívásával is megtehetik, így hívásonként 500 Ft-al támogatják a karitász munkáját.

Kedden reggel 6 órakor roráté szentmise lesz a Máriagyűdi Bazilikában.

Csütörtökön lesz a harmadik roráté szentmisénk. A szentmise után szeretettel várunk mindenkit agapéra a sekrestyében.

Pénteken 17 óra 30 perctől 19 óráig a Gyerek klub hittanosainknak a máriagyűdi plébánián lesz. Imádsággal, játékkal, filmvetítéssel várjuk a gyerekeket. Utána ifjúsági hittan lesz.

Szombaton készséggel meglátogatom azokat a betegeket, akik karácsony előtt szentségekhez kívánnak járulni. Kérem, hogy ha szeretnénk a beteglátogatást, akkor iratkozzunk fel a sekrestyében vagy a plébánián.

Szombaton 16 órától adventi kézműves foglalkozás lesz a plébánián.

Szombaton az esti 6 órai szentmisére érkezik hozzánk a betlehemi láng.

Vasárnap este 18 órakor Görög Katolikus Szent Liturgia lesz templomunkban.
Előtte 17 órától gyónási lehetőség lesz a templomban.

Megjelent a Máriagyűdi, a Kozármislenyi és Siklósi Plébánia közös lelki kalauza Populus Mauri, azaz Szent Mór Népe címmel ádventre és karácsonyra. A kiadvány lelki útravalóval szolgál hétről hétre, kitekintést ad az egyházi életre, de tartalmazza összes programunkat is hamvazószerdáig. Korlátozott számban 200.- Ft önköltségi áron megvásárolható az újságos asztalkánál. Ezzel a kiadvánnyal kívánok a Plébánia munkatársai nevében szép ádventi készületet Mindannyiuknak az új egyházi év kezdetén!

Karácsonyi üvegkép megrendelésében szívesen közreműködünk.
Bővebb információ a sekrestyében kérhető.

Szentmártoni Imre, művésznevén St Martin karácsonyi koncertet ad december 22-én 19:30 kezdettel a pécsi Bazilikában. A program ingyenes, mindenkit nagy szeretettel várunk!