Hirdetések-Évközi 34.Vasárnap Krisztus a MIndenség Királya Főünnep

8:30 A plébánia népéért.

November 24. Hétfő 18:00 József és Krisztina tesvéreinkért
hálából.

November 25. Kedd Nincs szentmise.

November 26. Szerda 18:00

November 27. Csütörtök 18:00

November 28. Péntek 18:00 Közös mise elhunyt testvéreinkért.
/énekes/

November 29. Szombat 18:00 Grünfelder Mátyás halálának első
évfordulójára.

November 30. Advent 1. Vasárnja
8:30 A plébánia népéért.
18:00 Terbe Dezsőné ,Hesz Éva lelki üdvéért 10. évfordulóra.

Ma országos templomi gyűjtés van a Karitász javára.

Pénteken a Házas Hétvége mozgalom siklósi első csoportjának összejövetele lesz a plébánián. A csoporttalálkozó 19 órakor kezdődik.

Szombaton 10 órától déli 12 óráig Nikodémus óra lesz a templomban.

Szombaton 14 órakor adventi gyertyagyújtás lesz a Szolgáltató Ház előtt álló adventi keresztnél.

Szombaton 13 órától- 16 óráig adventi koszorú készítés és megáldás lesz Máriagyűdön.

Hirdetjük, hogy november 28-tól november 30-ig Werner József verbita atya vezetésével bentlakásos adventi lelkigyakorlatot lesz Máriagyűdön a zarándokházban és a plébánián mindazoknak, akik a kegyhely kegyelmi környezetében szeretnének felkészülni Karácsony szent titkának megünneplésére. Jelentkezési határidő, november 23. Jelentkezési lapot a máriagyűdi sekrestyéből lehet kérni, illetve a máriagyűdi honlapról letölthető.