Hirdetések Advent 3. Vasárnapján

December 14. Advent 3. Vasárnapja
8.30 A plébánia népéért.
16.00 Gyerekmise
18.00 Bender József és neje Ilona lelki üdvéért.

December 15. Hétfő 18.00

December 16. Kedd Nem lesz szentmise.

December 17. Szerda 18.00 Nagy Ilona temetési gyászmiséje.

December 18. Csütörtök 6.00 Etelka, János, Tibor és Janika
lelki üdvéért./énekes/

December 19. Péntek 8.00 A Szent Imre Katolikus Iskola
szentmiséje. /énekes/
Este nem lesz szentmise!

December 20. Szombat 18.00

December 21. Advent 4. Vasárnapja
8.30 A plébánia népéért.

Megköszönöm a Szent Imre Katolikus Iskola diákjainak és tanárainak, hogy az idei esztendőben is adventi hangversennyel örvendeztettek meg bennünket!

Ma 16 órakor gyerekmise lesz templomunkban. A gyerekmise után érkezik hozzánk a Mikulás, de már 15 óra 30 perctől- a plébánián- énektanulással várjuk Miklós püspök követét.

Hétfőn 19 órától Testületi Ülés lesz a plébánián.

Kedden reggel 6 órakor adventi roráté lesz a Máriagyűdi Bazilikában.

Csütörtökön reggel 6 órakor roráté szentmise lesz a Siklósi Plébániatemplomban. Ezen a napon nem lesz esti szentmise.

Pénteken reggel 8 órakor a Szent Imre Katolikus Iskola szentmiséje lesz templomunkban. Ezen a napon nem lesz esti szentmise.

Szombaton 17 óra 30 perctől a Kanizsay Dorottya Általános Iskola diákjai adnak adventi koncertet templomunkban.

Ugyancsak szombaton a Siklósi Cserkészek hozzák el a 18 órás szentmisére a Betlehemi Lángot.

Jövő vasárnap Advent 4. Vasárnapja lesz. A 18 órakor kezdődő szentmise görög katolikus rítus szerint fog történni. Bodogán László görög katolikus parókus úr 17 órától gyóntatni fog templomunkban.

Jövő vasárnap lesz a Plébániai Tanácsosok Testületének választása.

Egyházunkban megkezdődött a Megszentelt Élet Éve. Ennek kapcsán egyházmegyénk olyan templomaiban is teljes búcsút lehet nyerni, ahol korábban szerzetesek működtek. Így a Siklósi Plébániatemplomban is teljes búcsút lehet nyerni, ha valaki elimádkozza az Imaórák Liturgiájának egy imaóráját. A Megszentelt Élet Éve 2016. február 2-ig tart.

Hirdetem, hogy egyenlőre nem fogunk házhoz menni az egyházadóért, ezért azt kérem, hogy akinek elmaradása van, hozza be a plébániára vagy a sekrestyébe egyházadóját, illetve lehetőség van a csekken történő befizetésre is.