Hirdetések Advent 4. Vasárnapján

2014.december 21-28.

December 21. Advent 4. Vasárnapja
8.30 A plébánia népéért.
18.00 Görög Katolikus Szentmise.

December 22. Hétfő 18.00 Kiss László halálának évfordulójára,
felesége és családja. /csendes/

December 23. Kedd Nem lesz szentmise.

December 24 Szerda 24.00 Éjféli szentmise.

December 25. Csütörtök Karácsony ünnepe
8.30 A plébánia népéért.

December 26. Péntek Karácsony második napja.

8.30 Kakas János halálának hatodik
évfordulójára.
18.00 Elhunyt Istvánokért.

December 27. Szombat 18.00 Hálából a Szeretetláng imacsoport
nevében.

December 28. A Szent Család Vasárnapja
18.00 Elhunyt Jánosokért.

Megköszönöm a Kanizsay Dorottya Általános Iskola diákjainak és tanárainak, valamint a szülőknek, hogy az adventi koncerttel megörvendeztettek bennünket.

Megérkezett templomunkba a Betlehemi Láng. Köszönet érte a Siklósi Cserkészeknek. A sekrestyében jelentkezzünk, ha a Betlehemi Lángot haza szeretnénk vinni.

Ma este 18 órakor Görög Katolikus Szentmise lesz templomunkban. Előtte 17 órától gyónási lehetőség kínálkozik.

Kedden reggel 6 órakor adventi roráté lesz a Máriagyűdi Bazilikában.

Szerdán a délelőtti órákban keresem fel azokat a betegeket, akik karácsony előtt szeretnének szentségekhez járulni. Kérem, hogy jelezzék, ha környezetükben igény van a beteglátogatásra.

Ugyancsak szerdán 16 órától Pásztorjáték lesz templomunkban.

Szombaton 15 óra 30 perctől Szeretetláng imaóra lesz templomunkban.

Szombaton lesz Szent János apostol ünnepe. Az esti szentmise után borszentelést végzünk itt a templomban.
Jövő vasárnap Szent Család ünnepét tartjuk egyházunkban. A reggeli szentmisére szeretettel várjuk a jubiláló házaspárokat. A szentmise keretében áldjuk meg a jelenlévő, évfordulót ünneplő párokat. A szentmise után agapé lesz a plébánián.

Kérem, hogy aki a Karácsonyi Időben egy-egy órára készséggel vállalná a Betlehem őrzését, jelentkezzen a sekrestyében.

Hirdetem, hogy egyenlőre nem fogunk házhoz menni az egyházadóért, ezért azt kérem, hogy akinek elmaradása van, hozza be a plébániára vagy a sekrestyébe egyházadóját, illetve lehetőség van a csekken történő befizetésre is.

Megköszönöm mindazok munkáját, fáradozását, anyagi vagy egyéb áldozat hozatalát, akik ezzel hozzájárultak ahhoz, hogy igazán méltó módon tudjuk megünnepelni Karácsonyt! Isten fizesse meg jóságukat!
Mindenkinek áldott karácsonyt kívánok!