Hirdetések- A Szent Család Vasárnapján

A SZENT CSALÁD VASÁRNAPJA
2014.december 28 - 2015. január 4.

December 28. A SZENT CSALÁD VASÁRNAPJA

18.00 Elhunyt Jánosokért.

December 29. Hétfő 18.00 Elhunyt férj. /csendes/

December 30. Kedd Nem lesz szentmise.

December 31. Szerda 18.00 A Csöglei és a Gőcze család élő
és elhunyt tagjaiért./énekes/

Január 1. Csütörtök SZŰZ MÁRIA ISTEN ANYJA
PARANCSOLT FŐÜNNEP
18.00 Takács Istvánné, Anna testvérünk
lelki üdvéért halálának huszadik
évfordulójára.

Január 2. Péntek 18.00 Súlyos betegért./csendes/

Január 3. Szombat 15.00 A Fatimai Szűzanya tiszteletére.

Január 4. Karácsony 2. Vasárnapja
8.30 A plébánia népéért.
18.00 Torma János Árpád lelki üdvéért.

Ma Szent Család ünnepét tartjuk egyházunkban. A reggeli szentmisére szeretettel várjuk a jubiláló házaspárokat. A szentmise keretében áldjuk meg a jelenlévő, évfordulót ünneplő párokat. A szentmise után agapé lesz a plébánián.

Kedden lesz a hagyományos év végi hálaadó túra. Az indulás 9 órakor lesz a buszpályaudvarról. A hálaadó szentmise 14 órakor kezdődik a Máriagyűdi Bazilikában.

Szerdán este 6 órakor adunk hálát-szentmise keretében- a Jóistennek a 2014-es esztendőért.

Csütörtökön lesz Szűz Mária Isten Anyja Főünnepe egyházunkban.A szentmisék ünnepi rendben lesznek. Ugyan ez a hónap első csütörtöki napja, de az elsőcsütörtöki szentségimádást egy héttel később fogjuk megtartani.

Pénteken még nem megyek a betegekhez, hanem 2015.január 9-én látogatom meg az elsőpéntekeseket.

Szombaton 14 órától imaóra lesz a templomban. A szentmise 15 órakor kezdődik. A szentmise után agapé lesz a sekrestyében. Ezen a napon este nem lesz szentmise.

Jövő vasárnap 16 óra 30 perctől rózsafüzér titokcsere és szentségimádás lesz templomunkban.

A Plébániai Tanácsosok Testülete választási eredményét a hirdetőtáblán tekinthetjük meg.

Hirdetem, hogy mostanság nem fogunk házhoz menni az egyházadóért, ezért azt kérem, hogy akinek elmaradása van, hozza be a plébániára vagy a sekrestyébe egyházadóját, illetve lehetőség van a csekken történő befizetésre is.