Hirdetések-Évközi 4.Vasárnap

8.30 A plébánia népéért.

Február 2. Hétfő 18.00 A Nyitrai család elhunyt
tagjaiért./csendes/

Február 3. Kedd 8.30 A Katolikus Iskola szentmiséje.

Február 4. Szerda 18.00 Jószándékra. /csendes/

Február 5. Csütörtök 6.00 Az Oltáriszentség tiszteletére.
/énekes/

Február 6. Péntek 18.00 A rózsafűzér társulat élő és
elhunyt tagjaiért./énekes/

Február 7. Szombat 15.00 A fatimai Szűzanya tiszteletére.
/énekes/

Február 8. Évközi 5. Vasárnap
8.30 A plébánia népéért.
16.00 Gyerekmise

Ma 16 óra 30 perctől rózsafüzér titokcsere és szentségimádás lesz templomunkban.

Hétfőn lesz Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe. Máriagyűdön a 10 órai szentmise keretében lesz a Szeretetláng átadás. A busz 8 óra 15 perckor indul a Katolikus Iskola udvarából. (Siklós, Ady Endre utca)

Hétfőn a 18 órai szentmisében gyertyaszentelést végzünk.

Hétfőn 19 órától a Katekumen csoport szokásos- havonkénti -összejövetele lesz a plébánián.

Kedden lesz Szent Balázs püspök emléknapja. A 8 óra 30 perces szentmise után Balázs-áldást végzünk.
Ezen a napon este nem lesz szentmise.
Balázs-áldásban a jövő vasárnapi szetmisék után is részesítjük mindazokat, aki azt kérik.

Csütörtökön a reggel 6 órai szentmise után megkezdjük a 24 órás szentségimádásunkat.

Pénteken reggel 6 órakor lesz litánia és szentségbetétel.

Pénteken 19 órától a Házas Hétvége mozgalom területi találkozójára kerül sor a plébánián.

Szombaton 10 órától Ministráns foglalkozás lesz a plébánián és a templomban. Szeretettel várjuk az érdeklődőket!!

Ugyancsak szombaton 14 órától imaóra lesz a templomban.
A szentmise 15 órakor kezdődik. A szentmise után agapé lesz a sekrestyében, melyre mindenkit szeretettel várunk!
Ezen a napon este nem lesz szentmise.

2015. február 13 -án lesz a hagyományos farsangi batyus bálunk. Még mindig fel lehet iratkozni a sekrestyében vagy a plébánián.
A mulatság helyszíne a Művelődési Ház.
A kezdési időpont 19 óra.

Megjelent az Élő Kenyér című gyermek misekalauz februári száma. A sekrestyében átvehetők a megrendelt példányok.