Hirdetések-Nagyböjt 3.Vasárnapján

Nagyböjt 3. Vasárnapja
2015. március 8-15.

Március 8. Nagyböjt 3.Vasárnapja
8.30 A plébánia közösségért.
16.00 Gyerekmise
18.00 Plébános úrért.

Március 9. Hétfő 18.00 Elhunyt édesapáért és élő családtagokért.
/csendes/
Március 10. Kedd Nem lesz szentmise.

Március 11. Szerda 18.00 A Lourdesi Szűzanya tiszteletére./csendes/

Március 12. Csütörtök 18.00

Március 13. Péntek 18.00

Március 14. Szombat 18.00

Március 15. Nagyböjt 4.Vasárnapja
8.30 A plébánia közösségért.
18.00 Elhunyt János lelki üdvéért halálának
kilencedik évfordulójára.

A nagyböjti tartósélelmiszer gyűjtés a ma kezdődik és a jövő vasárnapig tart.

Megjelent a Beköszöntő márciusi száma,valamint az Élő Kenyér című gyermek misekalauz márciusi száma is.

Pénteken 17 óra 15 perctől Keresztút lesz a templomban.

Ugyancsak pénteken 19 órától a Házas Hétvége mozgalom területi találkozójára kerül sor a plébánián.

Jövő szombaton 9 órától Játszóház program lesz a Katolikus Iskolában.
Bővebb információt a Beköszöntőben találunk.

Nagyböjti lelkigyakorlatunkat 2015. március 26-27-28-ra időzítettük. Dr.Csépányi Gábor atya lesz a vendégünk, aki Budapestről jön el hozzánk.

Jövő vasárnap rendkívüli templomi gyűjtés lesz a Kárpátalján élő testvéreink megsegítésére.

Jövő vasárnap a reggeli szentmise, orgonás szentmise lesz. A gitáros misét egy héttel később tartjuk meg.

2015. március 18-án a Pécsi Bazilkába érkezik a Máriapócsi Könnyező Szűzanya Kegyképe, aki szervezett formában szeretne zarándokolni a Kegyképhez, érdeklődjön, jelentkezzen a Máriagyűdi Plébánián.

Jövő szombaton, 2015. március 14-én Pál Ferenc atya tart előadást Harkányban. (Dráva Hotel) Az előadás címe: „A magánytól az összetartozásig”.
Bővebb információ a templomban elhelyezett hirdetőplakáton, illetve a http://dravahotel.hu/packages/2015_01_16/pal-feri-atya címen érhető el.