Hirdetések Évközi 29.Vasárnap

Október 18. ÉVKÖZI 29. VASÁRNAP
18.00 Unokákért.

Október 19. Hétfő 18.00

Október 20. Kedd Nem lesz szentmise.

Október 21. Szerda 18.00 Elhunyt testvéreinkért.István és Erzsébet
lelki üdvéért./csendes/

Október 22. Csütörtök 18.00 Kondor Imréné,Klára lelki
üdvéért./énekes/

Október 23. Péntek 18.00 Egy család élő és elhunyt
tagjaiért./énekes/
Október 24. Szombat 18.00 Elhunyt testvérünkért.

Október 25. Évközi 30. Vasárnap
8.30 A plébánia közösségért.
18.00 Radosnai László halálának
8.évfordulójára.

Ma országos templomi gyűjtés van a Missziók javára.

Ma a 16 órától Dr. Varga Pál Ibolya tart előadást/tanúságtételt zarándokútjairól templomunkban.

Ma a templomi előadás miatt elmarad a közös rózsafüzér imádság, de október 18-án van az „Egymillió gyermek imádkozik a békéért és az egységért” elnevezésű kezdeményezés. Egyéni rózsafüzér imádságunkkal segítsünk a gyerekeknek.

Csütörtökön 18 óra 45 perctől filmklub lesz a plébánián.
A Maria Montessori életét bemutató film első részét tekintjük meg.
A film címe: Egy élet a gyermekekért.

Pénteken a Nemzeti Ünnepen a városi rendezvények mellett 14 órakor a Mecseki Munkástanácsok Szövetsége is tart megemlékezést a Művelődési Háznál.

Pénteken kezdődik őszi lelkigyakorlatunk. A lelkigyakorlatot Borza Miklós
Somogyszob és Segesd plébánosa vezeti. Pénteken 17 órától gyóntatás lesz a templomban. A 18 órakor kezdődő szentmisében hangzik el az első lelkigyakorlatos szentbeszéd.

Szombaton 10 órától-12 óráig Nikodémus óra lesz a templomban.
Miklós atya várja mindazokat, akik szeretnék elvégezni szentgyónásukat.

Szombaton 17 órától is lesz gyónási lehetőség a templomban.
A 18 órakor kezdődő szentmisében hangzik el a második lelkigyakorlatos beszéd.

Vasárnap 17 órától gyóntatás lesz templomunkban.A 18 órakor kezdődő szentmisével fejezzük be őszi lelkigyakorlatunkat.
Ebben a szentmisében kiszolgáltjuk a betegek szentségét is mindazoknak, akik kérik ezt a szentséget. Kérem, hogy előzetesen iratkozzunk fel a sekrestyében vagy a plébánia irodán.

Az irgalmasság szent évében új imakönyv jelent meg a Szent Maximilián Kiadó gondozásában. Az imakönyv megtekinthető és megvásárolható a plébánián vagy a sekrestyében.