Hirdetések Évközi 3.Vasárnap

Január 30. Szombat 18.00

18.00 Elhunyt édesanya, feleség, nagymama
lelki üdvéért.

Ma országos templomi gyűjtés van az üldözött közel-keleti keresztények megsegítésére.

Csütörtökön és Pénteken reggel 7 órakor kezdődnek a szentmisék.

Szombaton 10 órától-12 óráig Nikodémus óra lesz a templomban. Csibi Imre mágocsi plébános úr lesz a vendégünk.

Ugyancsak szombaton 15 óra 30 perctől imaóra lesz a templomban.

A jövő héten megérkezik hozzánk Ecsenyi Gergely másodéves papnövendék az esztergomi szemináriumból. A hétvégére pedig gyakorlatra érkezik plébániánkra Pohnert Dávid első éves növendék az esztergomi papnevelő intézetből.
Fogadjuk a kispapokat szeretettel.

2016. február 5-én tartjuk a máriagyűdi plébániával közös farsangi batyus bálunkat. Feliratkozni a sekrestyében vagy a plébánián lehetséges. A farsangi bál a Batthyány Kázmér Általános Iskolában lesz.