Hirdetések-Pünkösd Főünnepén

Május 15. Pünkösd Főünnepe

18.00 Hálából

Május 16. Hétfő 7.00

Május 17. Kedd Nem lesz szentmise.

Május 18. Szerda 18.00 Hálából a Szűzanya tiszteletére./csendes/

Május 19. Csütörtök 18.00

Május 20. Péntek 18.00

Május 21. Szombat 18.00

Május 22. SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA
18.00 Férj halálának 8. évfordulójára.

Hétfőn reggel 7 órakor lesz a szentmise. A szentmise után -hagyományainkhoz híven - gyalogosan átzarándokolunk Máriagyűdre. Ezen a napon nem lesz esti szentmise.

Hétfőn a Közösségek Ünnepe lesz Pécsett a Dóm téren. A program a következőképpen alakul:
10 órakor Ünnepi püspöki szentmise.
11 órakor Közös játékok.
12 órakor Fanfár, Úrangyala imádság.
12 óra 15 perc Közös ebéd ( a szervezők várják a batyus süteményeket,pogácsákat is)
13 órától-15 óráig Kavalkád a Dóm téren.
15 óra 30 perckor Litánia
16 órakor Táncház a Dóm téren.

Szerdán 18 óra 45 pertől Bibliaóra lesz a plébánián.

Jövő vasárnap lesz templomunk búcsúnapja. A reggeli szentmise után szentségkitétel lesz, majd elkezdődik a szentségimádás. Kérem, hogy aki szeretne adorációra jelentkezni, iratkozzon föl a sekrestyében. Az esti szentmisét- a jövő vasárnapon -Keresztes Andor és Porpáczy Attila plébános urak celebrálják.