Hirdetések-Évközi 13.Vasárnap

ÉVKÖZI 13. VASÁRNAP
2016.június 26-július 3.

Június 26. Évközi 13. Vasárnap
18.00 A Radosnai család élő és elhunyt tagjaiért.

Június 27. Hétfő 7.00 Egy családért és sikeres vizsgázóért./csendes/

Június 28. Kedd Nem lesz szentmise.

Június 29. Szerda 7.00 Család élő és elhunyt tagjaiért./csendes/

Június 30. Csütörtök 7.00 A Rékási családért. /csendes/

Július 1. Péntek 18.00 A rózsafüzér társulat élő és elhunyt tagjaiért./énekes/

Július 2. Szombat 18.00 A fatimai Szűzanya tiszteletére.

Július 3. Évközi 14. Vasárnap
8.30 A plébánia közösségért.
18.00 Béla atya gyógyulásáért.

Hétfőn lesz Szent László király ünnepe.

Szerdán Szent Péter és Szent Pál apostolok főünnepe van egyházunkban. Szent Péter apostol az egyházmegye védőszentje. A Pécsi Bazilikában ezen a napon 18 órakor ünnepi püspöki szentmise lesz.

Pénteken elsőpéntek, ezért a szentmisét este 6 órakor tarjuk.

Szombaton Szűz Mária Látogatása Erzsébetnél, vagyis Sarlós Boldogasszony ünnepe lesz. Ezen a napon elzarándokolunk Pécsre a Havihegyre. A busz 8 óra 30 perckor indul a Városháza elől. Mivel szombaton elsőszombat is van, ezért az itthoni programunk a következőképpen alakul: 16 óra 30 perctől lesz Imaóra a templomban. A szentmise 18 órakor kezdődik.

Jövő vasárnap 16 óra 30 perctől rózsafüzér titokcsere és szentségimádás lesz templomunkban.

Jövő vasárnap Péter-fillér gyűjtés lesz az ország katolikus templomaiban.

A július 9-re meghirdetett Mátraverebély-Szentkúti zarándoklatra már van jelentkezési lap. Az érdeklődők vihetnek belőle a sekrestyéből.