Hirdetések-Évközi 14.Vasárnap

ÉVKÖZI 14. VASÁRNAP
2016.július 3-10.

Július 3. Évközi 14. Vasárnap
18.00 Béla atya gyógyulásáért.

Július 4. Hétfő 7.00 Beteg gyógyulásért és a családért. /csendes/

Július 5. Kedd Nem lesz szentmise.

Július 6. Szerda 7.00 A Kovács családért ./csendes/

Július 7. Csütörtök 6.00 Az Oltáriszentség tiszteletére. /énekes/

Július 8. Péntek 7.00 A Kovács családért./csendes/

Július 9. Szombat 18.00

Július 10. Évközi 15. Vasárnap
8.30 A plébánia közösségért.
16.00 Gyerekmise
18.00 Robi atyáért és az Imakoszorú tagjaiért.

Ma 16 óra 30 perctől rózsafüzér titokcsere és szentségimádás lesz templomunkban.

Ma Péter-fillér gyűjtés van az ország katolikus templomaiban.

Csütörtökön a reggel 6 órakor kezdődő szentmise után megkezdjük a hagyományos 24 órás szentségimádást.

Pénteken-kivételesen- 6 óra 30 perckor lesz a litánia és a szentségbetétel. A szentmise 7 órakor kezdődik.

A szombatra meghirdetett Mátraverebély-Szentkúti zarándoklatra a jelentkezési lapokat mihamarabb adjuk le.

Jövő vasárnap szeretettel várjuk az érdeklődőket a 16 órakor kezdődő gyerekmisére.

A siklósi Szent Imre Katolikus Általános Iskola tanítói végzettségű munkatársat keres napközis munkakörre. Előnyt jelent magyar nyelv és irodalom műveltségterületi specializáció vagy fejlesztőpedagógusi végzettség. Önéletrajzokat a szentimresiklos [at] freemail [dot] hu címre várjuk.