Hirdetések-Évközi 31.Vasárnap

ÉVKÖZI 31.VASÁRNAP
2016.október 30-november 6.

Október 30. Évközi 31.Vasárnap
18.00 A rózsafüzért imádkozókért.

Október 31. Hétfő 18.00 Hálából Jézus Szentséges Szíve és Mária Szeplőtelen Szíve tiszteletére. /énekes/

November 1. Kedd 16.00 Szentmise a temetőben.

November 2. Szerda 18.00 Béla atyáért./csendes/

November 3. Csütörtök 6.00 Az Oltáriszentség tiszteletére./énekes/
18.00 A Házas Hétvége elhunytjaiért.

November 4. Péntek 18.00 A rózsafüzér társulat élő és elhunyt tagjaiért./énekes/

November 5. Szombat 15.00 A fatimai Szűzanya tiszteletére./énekes/

November 6. Évközi 32. Vasárnap
8.30 A plébánia közösségért.
18.00 A Magyari és Mihóczi család elhunyt tagjaiért.

Kedden- Mindenszentek napján- 16 órakor szentmise lesz a katolikus temető kápolnájánál.

Kedden a szokásos imaóra a templomban elmarad.

Csütörtökön a reggel 6 órakor kezdődő szentmise után elkezdjük a 24 órás szentségimádást.

Csütörtökön este 6 órakor is lesz szentmise. Ezt a szentmisét a Házas Hétvége lelkiségi mozgalom elhunytjaiért fogjuk bemutatni.

Pénteken reggel 6 órakor lesz a litánia és a szentségbetétel. Az elsőpéntekes betegeket most pénteken nem tudom felkeresni, de egy héttel később- november 11-én- felkeresem őket.

Szombaton a Máriagyűdi Plébánia szervezésében kirándulást hirdetünk a Tenkes hegyre. A program 8 órától -14 óráig tart.

Ugyancsak szombaton 14 órától imaóra lesz templomunkban. A szentmise 15 órakor kezdődik. A szentmise után agapé lesz a sekrestyében.

Jövő vasárnap 16 óra 30 perctől rózsafüzér titokcsere és szentségimádás lesz templomunkban.

Aki a temetőt ájtatos lélekkel látogatja és legalább lélekben imádkozik a megholtakért, november 1-8-ig mindennap teljes búcsút nyerhet. Feltételek: gyónás, áldozás, imádság a pápa szándékára. Az év többi napján részleges búcsút lehet nyerni a temető meglátogatásakor.

Akik halottak napján (vagyis az azt megelőző nap delétől a halottak napját követő éjfélig) meglátogatnak egy templomot vagy nyilvános kápolnát, teljes búcsút nyerhetnek a szokott feltételekkel. A látogatáskor egy Miatyánkot és egy Hiszekegyet kell imádkozni. Ez a búcsú elnyerhető a megelőző vagy következő vasárnapon és Mindenszentek ünnepén is.