Áldjuk az Atyát és a Fiút a Szentlélekkel együtt! Dicsérjük és magasztaljuk mindörökké!

Hirdetések-Advent 1. Vasárnapján

ADVENT 1. VASÁRNAP
2016.november 27- december 4.

Szentmisék rendje

November 27. Advent 1. Vasárnapja
8.30 A plébánia közösségéért.

November 28. Hétfő 18.00 Elhunyt férjért./csendes/

November 29. Kedd Nem lesz szentmise.

November 30. Szerda 18.00 Hálából. /csendes/

December 1. Csütörtök 6.00 Az Oltáriszentség tiszteletére./énekes/

December 2. Péntek 18.00 A rózsafüzér társulat élő és elhunyt tagjaiért./énekes/

December 3. Szombat 15.00 A fatimai Szűzanya tiszteletére./énekes/

December 4. Advent 2. Vasárnapja
8.30 A plébánia közösségért.

Hirdetéseink

Szerdán 19 órakor Felnőtt hittan lesz a plébánián. A felnőtt hittan témája: Az Ószövetség és az Újszövetség határa.

Csütörtökön lesz az első adventi roráté szentmisénk. Mivel ezen a napon 24 órás szentségimádást kezdünk a szentmise után, ezért agapét nem tartunk a sekrestyében.

Pénteken reggel 6 órakor litánia és szentségbetétel lesz a templomban.

Szombaton 14 órakor imaóra lesz a templomban. A szentmise 15 órakor kezdődik. A szentmise után agapé lesz a sekrestyében.

Jövő vasárnap 16 óra 30 perctől rózsafüzér titokcsere és szentségimádás lesz a templomban.

Imaszándékok - A Pápa Imavilághálója (Imaapostolság)

A kiengesztelődés szentségének elmélyült megéléséért
Imádkozzunk azért, hogy a kiengesztelődés szentségét megújult mélységgel tudjuk megélni, és általa megtapasztaljuk Isten végtelen irgalmát.