Hirdetések-Évközi 3. Vasárnap

Évközi 3.Vasárnap 2017. január 15-22.
18.00 Hesz János lelki üdvéért, halálának első évfordulójára.
Január 23. Hétfő 18.00
Január 25. Szerda 18.00
Január 26. Csütörtök 18.00
Január 27. Péntek 18.00
Január 28. Szombat 18.00 Szabó Gergely lelki üdvéért.
8.30 A plébánia közösségért.

Ma 14 órakor Vince napi szőlővessző szentelés lesz a Heren völgyi keresztnél.

Csütörtökön 17 órától ökumenikus imaalkalom lesz az evangélikus imaházban. Igét hirdet Kurdi Zoltán metodista lelkész.

Pénteken 17 órától ökumenikus imaóra lesz a mi templomunkban. Igét hirdet Dr. Komlósi Péter református lelkész.

Szombaton 10 órától 12 óráig Nikodémus óra lesz templomunkban.
Pekker Mátyás mecseknádasdi plébános úr lesz a vendégünk.

Szombaton 15 óra 30 perctől Imaóra lesz templomunkban.

Szombaton 17 órától ökumenikus Istentisztelet lesz református testvéreinknél. Igét hirdet Németh Pál evangélikus lelkész.

Vasárnap 17 órától lesz a záró ökumenikus imádság az evangélikus imaházban. Igét hirdet Dohány Zoltán katolikus plébános.

Az ökumenikus imádságok ideje alatt - vagyis csütörtökön; pénteken; szombaton és vasárnap- a 18 órai szentmisék valószínűleg késve fognak elkezdődni. Megértésüket köszönöm!