Hirdetések-Húsvét 3.Vasárnapján

HÚSVÉT 3. VASÁRNAPJA
2017. április 30-május 7.

Április 30. Húsvét 3. Vasárnapja
18.00 Elhunyt testvéreimért.

Május 1. Hétfő 7.30 Tóth János zarándok szentmiséje./énekes/

Május 2. Kedd Nem lesz szentmise.

Május 3. Szerda 18.00 Jószándékra./csendes/

Május 4. Csütörtök 6.00 Az Oltáriszentség tiszteletére./énekes/

Május 5. Péntek 18.00 A rózsafüzér társulat élő és elhunyt tagjaiért./énekes/

Május 6. Szombat 16.00 A fatimai Szűzanya tiszteletére.

18.00 Kesztyűs Pál lelki üdvéért.

Május 7. Húsvét 4. Vasárnapja
A Jó Pásztor Vasárnapja
18.00 Ugrovics József lelki üdvéért.

Szerdán 19 órától felnőtt hittan lesz a plébánián. A felnőtt hittan témája a Bűnbocsánat szentsége.

Csütörtökön a reggel 6 órakor kezdődő szentmise után elkezdjük a hagyományos 24 órás szentségimádást.

Pénteken reggel 6 órakor lesz a litánia és a szentségbetétel.

Szombaton 15 órától imaóra lesz a templomban. A 16 órai szentmise után agapé lesz a sekrestyében. Ezen a napon 18 órakor is lesz szentmise.

Jövő vasárnap 16 óra 30 perctől rózsafüzér titokcsere és szentségimádás lesz templomunkban.

Jövő vasárnap országos templomi gyűjtés lesz a papnevelés céljaira.

Jövő hétvégén ismét Siklóson köszönthetjük Molnár Erik tisztelendő urat, aki az esztergomi papnevelő intézet pécsi egyházmegyés növendéke. Fogadjuk őt szeretettel!

Május hónapban az esti szentmisék előtt negyed órával elimádkozzuk a Lorettói litániát.