Hirdetések-Húsvét 4. Vasárnapján

HÚSVÉT 4. VASÁRNAPJA
2017. május 7-14.

Május 7. Húsvét 4. Vasárnapja

18.00 Ugrovics József leli üdvéért.

Május 8. Hétfő 8.30 A Szent Imre Katolikus Iskola szentmiséje. /énekes/

18.00 Andrea gyógyulásáért./csendes/

Május 9. Kedd Nem lesz szentmise.

Május 10. Szerda 18.00 Kovács Andrásné lelki üdvéért./csendes/

Május 11. Csütörtök 18.00 Két megszületendő gyermekért./csendes/

Május 12. Péntek 18.00 Elhunyt szeretteimért./csendes/

Május 13. Szombat 18.00 Koleszár Pál lelki üdvéért.

Május 14. Húsvét 5. Vasárnapja

16.00 Gyerekmise

18.00 Egy beteg gyógyulásáért.

Ma 16 óra 30 perctől rózsafüzér titokcsere és szentségimádás lesz templomunkban.

Ma országos templomi gyűjtés van a papnevelés céljaira.

Ma ismét Siklóson köszönthetjük Molnár Erik tisztelendő urat, aki az esztergomi papnevelő intézet pécsi egyházmegyés növendéke. Isten hozta!

Szerdán 18 óra 45 perckor Bibliaóra lesz a plébánián.

Csütörtökön 18 óra 45 perctől Filmklub lesz a plébánián. Folytatjuk a Szent Péter apostol életéről szóló film vetítését.

Szombaton lesz az Egyházmegyei Gyalogos Zarándoklat Máriagyűdre. Az ünnepi püspöki szentmise 15 órakor kezdődik.

A Pécsi Püspöki Hittudományi Főiskola felvételt hirdet- 2017. május 31ig- államilag finanszírozott szakokra. Bővebb információ a főiskola honlapján érhető el.(www.pphf.hu)

Május hónapban az esti szentmisék előtt negyed órával elimádkozzuk a Lorettói litániát.