Hirdetések-Évközi 12.Vasárnap

ÉVKÖZI 12. VASÁRNAP
2017.június 25 - július 2.
Június 25. ÉVKÖZI 12. VASÁRNAP

18.00 Gábriel atyáért.

Június 26. Hétfő 7.00 Hálából./csendes/

Június 27. Kedd Nem lesz szentmise.

Június 28. Szerda 7.00 Konyhás László lelki üdvéért./csendes/

Június 29. Csütörtök 7.00 A Rékási és Kovács családért./csendes/

Június 30. Péntek 7.00 Hálából Jézus Szíve tiszteletére a családért./csendes/

Július 1. Szombat 16.00 A fatimai Szűzanya tiszteletére./énekes/

Július 2. ÉVKÖZI 13. VASÁRNAP

18.00 Hálából.

Kedden lesz Szent László király ünnepe. Ezen a napon zarándokolunk el Somogyvárra. Az indulás 7 óra 30 perckor lesz a városháza elől. Program ismertetőt lehet vinni a sekrestyéből.(A zarándoklat összköltsége 5000 forint.)

Csütörtökön lesz Szent Péter és Szent Pál apostolok főünnepe. A Pécsi Bazilikában a 18 órakor kezdődő püspöki szentmisében adják át az idei egyházmegyei kitüntetéseket.

Szombaton 15 órától imaóra lesz a templomban. A szentmise 16 órakor kezdődik. A szentmise után agapé lesz a sekrestyében. Ezen a napon 18 órakor nem lesz szentmise.

Jövő vasárnap 16 óra 30 perctől rózsafüzér titokcsere és szentségimádás lesz templomunkban.

2017. július 31 és 2017. augusztus 4 között lesz a hittantábor Püspökszentlászlón. Szeretettel hívjuk és várjuk a gyerekeket!

A siklósi Szent Imre Katolikus Általános Iskola magyar-bármely szakos vagy tanító magyar nyelv és irodalom műveltségterületi specializáció végzettségű munkatársat keres könyvtáros - napközis munkakörre. Önéletrajzokat a szentimresiklos [at] freemail [dot] hu címre várjuk.