Hirdetések Évközi 25. Vasárnap

2017.szeptember 24-október 1.

Szeptember 24. Évközi 25.Vasárnap
A SZENTÍRÁS VASÁRNAPJA

18.00 Dr. Gruber Béla halálának 35. évfordulójára.

Szeptember 25. Hétfő 7.00 Konyhás László lelki üdvéért./csendes/

8.30 A Szent Imre Katolikus Iskola szentmiséje.

Szeptember 26. Kedd Nem lesz szentmise.

Szeptember 27. Szerda 7.00 Harmat Andrásné lelki üdvéért./csendes/

Szeptember 28. Csütörtök 7.00 Bédi Lászlóné lelki üdvéért./csendes/

Szeptember 29. Péntek 7.00 Zoltán atyáért és az imakoszorú tagjaiért. /énekes/

Szeptember 30. Szombat 18.00 A Szeretetláng imaközösségért.

Október 1. ÉVKÖZI 26. VASÁRNAP

18.00 Anna nővérünk lelki üdvéért.

Hétfőn 18 órakor Pál Ferenc atya tart előadás a Siklósi Művelődési Házban. Bővebb információ a kihelyezett plakáton olvasható.

Csütörtökön 8 óra 30 perckor Dr. Udvardy György pécsi megyéspüspök ellátogat a Szent Imre Katolikus Iskolába. Az eseményre szóló meghívó a hirdetőtáblán olvasható.

Ugyancsak csütörtökön 18 óra 45 perctől filmvetítés lesz a plébánián. Szent Ferenc életéről nézünk meg egy filmet.(A műsorváltozás jogát fenntartjuk.)

Pénteken 19 órakor a Házas Hétvége mozgalom csoporttalálkozója lesz a plébánián.

Szombaton 10 órától - 12 óráig Nikodémus óra lesz a templomban. Horváth Sándor olaszi plébános úr lesz a vendégünk.

Ugyancsak szombaton 15 óra 30 perctől imaóra lesz a templomban.

Jövő vasárnap 17 órakor rózsafüzér titokcsere és szentségimádás lesz a templomban.

Jövő vasárnap termény betakarítási hálaadás lesz az ország katolikus templomaiban.