Hirdetések Évközi 3. Vasárnap

Január 24. Szerda 18.00 Hálából, beteg gyógyulásáért./csendes/

Január 25. Csütörtök 18.00 Beteg gyógyulásáért./csendes/

Január 26. Péntek 18.00

Január 27. Szombat 18.00 Szabó Gergely lelki üdvéért.

18.00 Makai Istvánné, született Hammer Teréz
lelki üdvéért.

Csütörtökön 18 óra 45 perckor filmvetítés lesz a plébánián. A gyermek, akit Jézusnak hívtak- A várakozás című filmet fogjuk megnézni.

Pénteken 19 órától Házas Hétvégés csoporttalálkozó lesz a plébánián.

Ugyancsak pénteken érkezik hozzánk plébániai gyakorlatra Kovács József ötödéves pécsi egyházmegyés kispap. Fogadjuk szeretettel!

Szombaton 10 órától- 12 óráig Nikodémus óra lesz templomunkban. Barics Gábriel bicsérdi plébániai kormányzó úr lesz a vendégünk.

Szombaton 15 órakor „Malenkij Robot” megemlékezés lesz templomunkban. A megemlékezés főelőadója Dr. Udvardy György pécsi megyéspüspök úr lesz.

2018.február 9-én lesz plébániánk farsangi batyus bálja. A bál helyszíne a Batthyány Kázmér Általános Iskola emelete. A bál kezdési időpontja 19 óra. Feliratkozni a sekrestyében vagy a plébánián lehetséges.