Hirdetések Évközi 4. Vasárnap

Évközi 4. Vasárnap
2018. január 28-február 4.

18.00 Makai Istvánné, született Hammer Teréz
lelki üdvéért.

Január 29. Hétfő 18.00 Kövecses Jánosné, Horváth Márta lelki
üdvéért, halálának első évfordulójára.
/énekes/

Január 31. Szerda 18.00

Február 1. Csütörtök 6.00 Az Oltáriszentség tiszteletére./énekes/

Február 2. Péntek 18.00 A rózsafüzér társulat élő és elhunyt
tagjaiért./énekes/

Február 3. Szombat 15.00 A fatimai Szűzanya tiszteletére.

Február 4. Évközi 5. Vasárnap

18.00 Radosnai Lászlóné, Molnár Mária Éva
lelki üdvéért, halálának 2. évfordulójára.

Kedden 19 órától lesz a Katekumen csoport találkozója a plébánián.

Csütörtökön a reggel 6 órakor kezdődő szentmise után kezdődik a szentségimádás, de most csak 18 óráig tart.

Csütörtökön kezdődnek az ökumenikus imaalkalmak Siklóson.17 órakor az evangélikus imaházban lesz a kezdő alkalom. Igét hirdet Dr. Komlósi Péter református lelkész.

Pénteken meglátogatom az elsőpéntekeseket.

Pénteken lesz Gyertyaszentelő Boldogasszony Ünnepe egyházunkban. Az ünnephez kapcsolódó gyertyaszentelést pénteken és vasárnap fogjuk végezni templomunkban.

Pénteken 10 órakor Szeretetláng átadás lesz a Máriagyűdi Bazilikában.

Pénteken 17 órakor a református templomban lesz az ökumenikus imaóra. Igét hirdet Dohány Zoltán plébános.

Szombaton 14 órakor imaóra lesz a templomban. A szentmise 15 órakor kezdődik.

Szombaton lesz Szent Balázs püspök és vértanú emléknapja. Balázs áldásban a délutáni szentmise után is lehet részesülni, de lesz balázsolás a vasárnapi szentmisék után is.

Ugyancsak szombaton 17 órakor a római katolikus templomban lesz az ökumenikus imaóra. Igét hirdet Cairns-Lengyel Henriett evangélikus lelkész.

Jövő vasárnap 17 órakor lesz a záró ökumenikus imaalkalom az evangélikus imaházban. Igét hirdet Kurdi Zoltán metodista lelkész.

Jövő vasárnap a rózsafüzér titokcserét nem tartjuk meg, hanem a következő vasárnapon (2018. február 11.) 17 órakor.

2018.február 9-én lesz plébániánk farsangi batyus bálja. A bál helyszíne a Batthyány Kázmér Általános Iskola emelete. A bál kezdési időpontja 19 óra. Feliratkozni a sekrestyében vagy a plébánián lehetséges.