Hirdetések - Advent 2. vasárnapja

Advent 2. vasárnapja

2009. december 6–13.

1. A katekumen csoport összejövetele a héten hétfőn este 7 órai kezdettel lesz.
  2. Szeplőtelen Fogantatás ünnepén (kedden) szentmisét tartunk templomunkban reggel 8 órakor. Ugyanezen a napon a korábbi évekhez hasonlóan déltől imaórát tartunk.
  3. Bibliaóra lesz a héten szerdán Siklóson a szentmise után
  4. Roráté szentmisét tartunk csütörtök reggel 6 órai kezdettel, melyet agapé (szeretetvendégség) követ majd. Várjuk a kedves testvéreket erre a sajátos adventi szentmisére.
  5. Adventi és karácsonyi díszeket készítünk a plébánián a gyerekekkel a héten szombaton délelőtt 10 órától.
  6. Óvodások, kisiskolások részére szentmisét tartunk jövő vasárnap itt a templomban délután 4 órakor.
  7. Karácsony előtt a betegek számára otthonukban biztosítunk lehetőséget a karácsonyi szentgyónás elvégzésére és szentáldozásra. Kérem, hogy jelezzék felénk, ha valaki igényli ezt. Előre láthatólag december 21-én megyünk a betegekhez.
  8. Templomunk szentélyébe évek óta állítunk egy nagy fenyőfát Karácsonyra. A testvérek segítségét szeretnénk kérni: ha valakinek van kb. 7-8 méter magas fája, amit felajánl erre a célra, kérem, hogy a héten jelezze a sekrestyében vagy a plébánián.

Szertartások rendje

December 6. vasárnap Advent 2. vasárnapja
8:30 Adventi gyertyagyújtás
16:30 Rózsafüzértitok-csere, szentségimádás