Hirdetések - Évközi 2. vasárnap

2010. január 17–24.

1. A keresztények egységéért ökumenikus imahetet tartanak világszerte az előttünk álló héten, amibe mi is bekapcsolódunk. Vokányban szerdán 16 órakor a református imaházban tartjuk az imaórát. Siklóson a szokás szerint pénteken az evangélikus imaházban, szombaton a református templomban, vasárnap pedig itt nálunk lesz az imaóra. Mindhárom alkalom 17 órakor kezdődik. Kérem a kedves testvéreket, vegyünk részt mindhárom alkalmon.
  2. Bibliaóra lesz a héten szerdán Siklóson este a szentmise után 18:45 órától.
  3. Szent Vince napi vesszőszentelés lesz 22-én, pénteken 10 órakor a Vértanúk utca végén álló keresztnél.
  4. Február 13-án, szombaton egyházközségünk a gyűdi és vokányi hívekkel közösen batyus farsangi bált szervez. A bálon csak előzetes jelentkezéssel lehet részt venni. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók. Jelentkezni a sekrestyében, vagy a plébánián február 7-ig lehet.

Szertartások rendje

Január 17. vasárnap Évközi 2. vasárnap
18:00 + Spiesz Ferenc
Január 18. hétfő 18:00 + Rittinger Tiborné (Rozália)