Hirdetések - Évközi 3. vasárnap

2010. január 24–31.

1. Az ökumenikus imahét utolsó imaórája itt nálunk lesz vasárnap 17 órai kezdettel. Az igehirdetés szolgálatát Gyurkó József metodista lelkész végzi. Szeretettel hívjuk a kedves testvéreket!
  2. A vokányi egyházközségi képviselő-testület zárszámadási és költségvetési gyűlése a héten kedden 19 órai kezdettel lesz.
  3. Bibliaóra lesz a héten csütörtökön Vokányban 19 órai kezdettel.
  4. Taizéi imaórát tartunk a héten pénteken a szentmise után 18:45 órai kezdettel.
  5. Szeretetláng imaóra lesz szombaton délután itt a templomban 15 órától.
  6. Február 13-án, szombaton egyházközségünk a gyűdi és vokányi hívekkel közösen batyus farsangi bált szervez. A bálon csak előzetes jelentkezéssel lehet részt venni. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók. Jelentkezni a sekrestyében, vagy a plébánián február 7-ig lehet.
  7. Az elmúlt esztendőhöz hasonlóan, február 11-én, a Lourdes-i Szűzanya ünnepén, a betegek világnapján a betegek szentségének kiszolgáltatása lesz a siklósi templomban a szentmise keretében. Aki ez alkalommal fel akarja venni ezt a szentséget, kérem iratkozzon fel a sekrestyében. Ha ezzel kapcsolatban bármilyen kérdés merül fel, kérem keressenek, kérdezzenek. A szentmise előtt mindenkinek lehetősége lesz majd a szentgyónás elvégzésére is.

Szertartások rendje

Január 24. vasárnap Évközi 3. vasárnap
8:30 + Szabó Gergely
17:00 Ökumenikus imaóra