Hirdetések - Évközi 4. vasárnap

2010. január 31–február 7.

1. A siklósi egyházközségi képviselő-testület zárszámadási és költségvetési gyűlése a héten hétfőn 19 órai kezdettel lesz a plébánián. A katekumen csoport összejövetele a jövő hétfőn, ugyancsak 19 órakor lesz.
  2. Kedden Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe miatt 18 órakor szentmise lesz templomunkban. A szentmise keretében gyertyaszentelés is lesz, ezért aki szeretne szentelt gyertyát, kérjük, hozzon magával a szentmisére.
  3. Szerdán, Szent Balázs püspök emléknapján a szentmise végén ún. balázsáldás lesz. Azok részére, akik ezen a szentmisén részt venni nem tudnak, a következő vasárnapi szentmisék végén lesz lehetőség ebben részesülni.
  4. Ugyanezen a napon bibliaóra lesz Siklóson este a szentmise után 18:45-től.
  5. Csütörtökön elsőcsütörtök lesz, reggel 6 órakor szentmise, szentségkitétel. A 24 órás szentségimádás másnap pénteken reggel 6 órakor ér véget litániával, szentségi áldással.
  6. Bibliaóra lesz a héten csütörtökön Vokányban 19 órai kezdettel.
  7. Az egyházközségi farsangi bálra, mely február 13-án, szombaton lesz, jövő vasárnapig lehet jelentkezni. Részletek a hirdetőtáblán.
  8. Amint már az elmúlt héten hirdettük, a betegek szentségének közösségi kiszolgáltatása lesz templomunkban február 11-én, a betegek világnapján, ami egyben a Lourdes-i Szűzanya ünnepe is. Aki ez alkalommal fel akarja venni ezt a szentséget, kérem iratkozzon fel a sekrestyében.
  9. A Magyar Katolikus Püspöki Kar felhívására jövő vasárnap a Haiti földrengés áldozatainak gyűjtünk templomunkban. Az adományokat a bejáratnál elhelyezett fémperselybe dobhatjuk. Isten fizesse meg!

Szertartások rendje

Január 31. vasárnap Évközi 4. vasárnap