Hirdetések - Évközi 5. vasárnap

2010. február 7–február 14.

1. A Püspöki Kar felhívására most vasárnap a Haiti földrengés áldozatainak gyűjtünk templomunkban. Az adományokat a bejáratnál elhelyezett fémperselybe dobhatjuk. Isten fizesse meg!
  2. A betegek szentségének közösségi kiszolgáltatása lesz templomunkban február 11-én, a betegek világnapján, ami egyben a Lourdes-i Szűzanya ünnepe is. Aki ez alkalommal fel akarja venni ezt a szentséget, kérem iratkozzon fel még ma a sekrestyében. A szentmise csütörtökön 16 órakor kezdődik majd, előtte 15 órától szentgyónási lehetőség lesz.
  3. Az egyházközségi farsangi bálra, mely jövő szombaton lesz, a mai napon a szentmisék után még lehet jelentkezni.
  4. Óvodások, kisiskolások részére szentmisét tartunk jövő vasárnap itt a templomban délután 4 órakor.
  5. Csíksomlyói, erdélyi zarándokutat szervezünk július 12-17 közt. Érdeklődni, jelentkezni a sekrestyében vagy a plébánián lehet.

Szertartások rendje

Február 7. vasárnap Évközi 5. vasárnap