Az egyházközség lelki napja: Szekszárd-Tolna-Mözs

Jó volt kicsit együtt lenni, beszélgetni, imádkozni. Borzasztó hideg volt, ami nálam az áhitat rovására is ment, vacogtam egész nap.
Nagyon szépen énekelt és orgonált a vendéglátó atya (elfelejtettem a nevét), csak úgy zengett a templom!:)
Különösen a szekszárdi újvárosi templom tetszett. Világos volt és nagyon barátságos.
Az ebéd volt számomra, ha szabad ezt mondanom, a nap fénypontja. (csúnya Péter, rossz vagy!!!)
Meleg volt, kaptunk enni, és tudtunk nevetgélni. Szörnyű sekélyes vagyok...:DD