Hirdetések - Nagyböjt 5. vasárnapja

Nagyböjt 5. vasárnapja

2010. március 21–28.

1. Most vasárnap az országos gyűjtéshez csatlakozva a Szentföldön élő keresztények számára gyűjtünk a bejáratnál álló fémperselybe.
  2. Bibliaóra lesz a héten szerdán Siklóson, Vokányban pedig csütörtökön este a szokásos időben.
  3. Az idei esztendőben is imádkozunk a megfogant életekért a lelki adoptálás keretében. Jelentkezni a sekrestyében még a mai szentmisék után lehet. Az ünnepélyes fogadalomtétel a héten csütörtökön, Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepén az esti szentmisében lesz.
  4. A Taizéi imaóra ez alkalommal Vokányban szombaton este 7 órakor lesz.
  5. Jövő vasárnap este görög katolikus Szent Liturgia lesz templomunkban. Előtte 17 órától szentgyónási lehetőség. A virágvasárnapi szentmisét a barkaszenteléssel a reggeli szentmisén tartjuk.
  6. A Pécsi Egyházmegye idei gyalogos zarándoklata Pécsről Máriagyűdre április 10-én, szombaton lesz. A hirdetőtáblán az erről készült plakát olvasható. Aki szeretne a tavalyi évhez hasonlóan ezen részt venni, kérem, jelentkezzen a sekrestyében vagy a plébánián.

Szertartások rendje

Március 21. vasárnap Nagyböjt 5. vasárnapja
8:30 + Gyula
18:00 + Bosnyák István