Hirdetések - Húsvét 2. vasárnapja

Húsvét 2. vasárnapja

2010. április 11–18.

1. Ma, az Isteni irgalmasság vasárnapja alkalmából, délután fél 3-tól imaórát tartunk. 4 órától pedig ovis mise lesz.
  2. A képviselő-testület szokásos gyűlése hétfőn este 7 órakor lesz.
  3. A héten csütörtökön országos papi találkozó lesz a papság éve alkalmából Esztergomban, ezért aznap nem, helyette viszont kedd este lesz szentmise.
  4. Jövő szombaton az esti szentmisén érkezik templomunkba a feltámadási menet szárnyas keresztje. Immár 6. alkalommal indult el Húsvétkor ez a menet Zamárdiból az ottani egyházközség szervezésében, hogy Pünkösd napjára Csíksomlyóra érjen. A menet úgy halad, hogy minden magyarlakta területet érintsen, kifejezze a Feltámadott Krisztussal való szövetségünket és a magyar nemzet megújulásának tiszta vágyát. Szeretettel hívjuk a kedves testvéreket erre a szentmisére.
  5. Jövő vasárnap elsőáldozás lesz templomunkban. Délelőtt a városi iskolások, délután 4 órakor pedig a katolikus iskola gyermekei részére. Az előttünk álló héten kísérjük imádságainkkal készületüket.

Szertartások rendje

Április 11. vasárnap Húsvét 2. vasárnapja
8:30 + Rózsa
16:00 Ovis mise