Hirdetések - Húsvét 3. vasárnapja

Húsvét 3. vasárnapja

2010. április 18–25.

1. Bibliaórát tartunk a héten szerdán Siklóson 18:45-től, Vokányban pedig csütörtökön 19 órától.
  2. Szeretetláng imaóra lesz templomunkban szombaton 15 órától.
  3. Jövő vasárnap a délelőtti szentmise elején a hagyományos búzaszentelőt megtartjuk. Ez a vasárnap a Jó pásztor vasárnapja, a papi és szerzetesi hivatások vasárnapja. Imádságainkkal támogatjuk őket, de anyagi áldozatot is hozunk az országos gyűjtéshez csatlakozva. Ezen a hétvégén Battonyai János első éves papnövendék lesz a vendégünk.
  4. Hittanos gyerekeink a tegnapi hittanversenyeken jól szerepeltek. Az 1-2. osztályosok (Kovács Panna, Torma Dóra, Torma Zalán) különdíjjal, a 3-4-esek 1, 2, és 3. helyezéssel (Reisz Petra, Józsa Alex, Kincses Krisztina) tértek haza az egyházmegyei hittanversenyről. A középiskolások (Sáfrány Lívia, Kelbert Borbála, Kelbert Bernadett, Szénás-Máthé Nándor) az országos középiskolai hittanversenyen pedig elsők lettek. Felkészítőik: Torma Andrea és Kelbertné Szikora Beáta voltak. A részletes eredményeket a következő Beköszöntőben közöljük. Gratulálunk.

Szertartások rendje

Április 18. vasárnap Húsvét 3. vasárnapja
8:30 Elsőáldozás (városi iskolák)
16:00 Elsőáldozás (katolikus iskola)