Hirdetések - Húsvétvasárnap

Húsvétvasárnap

2010. április 4–11.

1. Húsvéthétfőn Siklóson vasárnapi rendben lesznek a szentmisék. Az esti szentmise után 19 órától a Katekumen csoport találkozója lesz a plébánián.
  2. Bibliaórát tartunk a héten szerdán Siklóson az esti szentmise után, csütörtökön pedig Vokányban 19 órától.
  3. Jövő szombaton a gyalogos zarándoklatra a plébánia elől buszpályaudvarról 7 órakor fog indulni az autóbusz, kérem, hogy akik részvételüket jelezték, 6:45-re legyenek ott. A vokányiak és újpetreiek Máriagyűdön tudnak felszállni. Az ünnepi szentmise Gyűdön 16 órakor kezdődik.
  4. Jövő vasárnap óvodások, kisiskolások, családok részére szentmisét tartunk 16 órakor.
  5. A Magyar Katolikus Püspöki Kar körlevele alapján emlékeztetem, a kedves testvéreket, hogy jövő vasárnap országgyűlési választások lesznek hazánkban. Krisztus Urunk akarata szerint kötelességünk hirdetni az evangéliumot az élet minden területén. Ez a közéletre is vonatkozik. Éppen ezért a keresztény embernek lelkiismereti kötelessége a választások által is kifejezni az örömhírbe vetett hitét, illetve olyan jelöltet, pártot támogatni, aki az evangélium értékeinek megvalósulását leginkább segíti. MKPK ezzel kapcsolatos körlevelét a hirdetőtáblán és egyházközségünk honlapján elolvashatjuk.

Szertartások rendje

Április 4. vasárnap Húsvétvasárnap
16:30 Rózsafüzértitok-csere, szentségimádás
Április 5. hétfő 8:30