Hirdetések - Húsvét 5. vasárnapja

Húsvét 5. vasárnapja

2010. május 2–9.

1. Május hónapban az esti szentmisék előtt negyed órával a lorettói litániát imádkozzuk.
  2. A katekumen csoport találkozója hétfőn este 7 órakor lesz a plébánián.
  3. Bibliaóra lesz Siklóson szerda este a szentmise után, Vokányban pedig csütörtök este 6 órakor.
  4. A héten elsőcsütörtök lesz, reggel 6 órakor a szentmisével kezdődik a 24 órás szentségimádás, ami pénteken reggel litániával, szentségi áldással ér véget.
  5. Óvodások, kisiskolások részére szentmisét tartunk jövő vasárnap délután 4 órakor.
  6. Bérmálás lesz templomunkban május 15-én szombaton délután 4 órakor.
  7. Egyházközségi napot szervezünk templomunk búcsúnapja előtti szombaton, május 29-én. A tavalyi esztendőhöz hasonlóan a plébánia udvaron előbb kulturális program lesz, majd pedig közös vacsora. Aki szeretne ezen részt venni, kérem jelentkezzen legkésőbb május 23-ig a sekrestyében vagy a plébánián.

Szertartások rendje

Május 2. vasárnap Húsvét 5. vasárnapja