Hirdetések - Pünkösdvasárnap

Pünkösdvasárnap

2010. május 23–30.

1. Pünkösdhétfőn gyalogos zarándoklat keretében Máriagyűdre megyünk. Reggel 7 órakor indulunk templomunktól, Máriagyűdön 10 órakor tartjuk egyházközségünk szentmiséjét. Itt a templomban aznap nem lesz másik szentmise. Szeretettel hívunk mindenkit, hogy zarándokoljunk együtt!
  2. Kedden az egyházmegye papjai számára búcsú lesz Máriagyűdön. A délelőtt 10 órai szentmisét dr. Kiss-Rigó László, szeged-csanádi megyéspüspök tartja. A szentmisére várjuk a kedves testvéreket is.
  3. Ugyancsak kedden a Szent Orbán szobornál Orbán-napi rendezvények lesznek, melynek keretében kérjük a szent közbenjárását az idei szőlőtermésért. A programok 17 órakor kezdődnek.
  4. Taizéi imaóra lesz itt Siklóson pénteken este 7 órai kezdettel.
  5. Egyházközségi napot tartunk szombaton. A program délután 4 órakor kezdődik szentmisével, majd a plébánia udvaron előbb kulturális program lesz, majd pedig közös együttlét vacsorával. Aki még nem jelentkezett, és szeretne részt venni ezen a programon, ma még megteheti szentmisék után a sekrestyében.
  6. Jövő vasárnap Szentháromság vasárnapja, templomunk búcsúnapja lesz. Az ünnepi szentmisét Siklóson 8:30-kor, Vokányban pedig 14 órakor tartjuk. Siklóson a szentmise után egész napos szentégimádás lesz. Kérem a testvéreket, hogy jelezzék a sekrestyében most a mise után, hogy mikor tudnak egy-egy óra imádságot vállalni.

Szertartások rendje

Május 23. vasárnap Pünkösdvasárnap