Hirdetések - Szentháromság vasárnapja

Szentháromság vasárnapja

2010. május 30–június 6.

1. Köszönöm mindazok munkáját, akik a tegnapi egyházközségi nap megszervezésében részt vettek.
  2. Felhívom a testvérek figyelmét templomunk miserendjének megváltozására. Júniustól szeptember végéig a hétköznapi szentmisék reggel 7 órakor kezdődnek: első alkalommal ezen a héten szerdán. A szombat-vasárnapi esti szentmisék pedig 1 órával később kezdődnek majd.
  3. A héten elsőcsütörtök lesz, reggel a 6 órai szentmisével kezdjük a 24 órás szentségimádást, melyet pénteken reggel litániával fejezünk be. Az elsőpénteki szentmise este 7 órakor kezdődik.
  4. Jövő vasárnap Úrnapja lesz. A délelőtti szentmise végén körmenetet tartunk. Erre a szentmisére várjuk elsőáldozóinkat, hogy a körmenetben virágszirmokat szórjanak. Kérem a testvéreket, hogy ehhez legyenek szívesek szirmokat gyűjteni.

Szertartások rendje

Május 30. vasárnap Szentháromság vasárnapja