Hirdetések - Urunk mennybemenetele

Urunk mennybemenetele

2010. május 16–23.

1. A Keresztény Értelmiségiek Szövetsége „Keresztény gyökerek és boldog magyar élet” címmel előadássorozatokat tart Magyarországon. Ennek a sorozatnak a keretében 2010. május 17-én, (hétfőn) Pécsett a Dómmúzeumban (Káptalan u. 8.) lesz előadás. Az előadó: Miskei Antal az egri Eszterházy Károly főiskola docense. Az előadás címe: Szent István-i örökségünk.
  2. Bibliaórát tartunk Siklóson szerdán a szentmise után, Vokányban pedig csütörtökön este 7 órakor.
  3. Egyházközségi napot szervezünk május 29-én, szombaton. A tavalyi esztendőhöz hasonlóan a plébánia udvaron előbb kulturális program lesz, majd pedig közös vacsora. Aki szeretne ezen részt venni, kérem jelentkezzen legkésőbb jövő vasárnapig a sekrestyében vagy a plébánián.
  4. Pünkösdhétfőn gyalogos zarándoklat keretében Máriagyűdre megyünk. Reggel 7 órakor indulunk templomunktól, Máriagyűdön 10 órakor tartjuk egyházközségünk szentmiséjét. Itt a templomban aznap nem lesz másik szentmise. Szeretettel hívunk mindenkit, hogy zarándokoljunk együtt!

Szertartások rendje

Május 16. vasárnap Urunk mennybemenetele