Hirdetések - Advent 4. vasárnapja

Advent 4. vasárnapja

2010. december 19–26.

1. Ma este Siklóson 17:00-tól a hagyományokhoz híven Bodogán László görög katolikus parókus atya gyóntat templomunkban. Ha a szükség úgy hozza László atya a görög katolikus liturgia után is szívesen áll rendelkezésre.
  2. Hétfőn állítjuk föl a siklósi templomban a karácsonyfákat a fizikai segítséget szívesen elfogadjuk.
  3. Ugyancsak Siklóson kedden a reggeli szentmise után lesz a templom karácsonyi nagytakarítása, kérjük, hogy aki tud jöjjön segíteni.
  4. Szerdán délelőtt látogatjuk meg azokat a vokányi betegeket, akiket a testvérek felírattak a sekrestyében.
  5. Szerdán 16:30-tól karácsonyi gyóntatás lesz a siklósi templomban.
  6. Ugyancsak szerdán este 19:00-ra várjuk az új katekumen csoport tagjait a plébániára.
  7. Csütörtökön látogatjuk meg azokat a siklósi betegeket, akiket a testvérek felírattak a sekrestyében.
  8. Ugyancsak csütörtökön este 19:00-kor Taizei imaóra lesz Vokányban.
  9. Pénteken 16:00-kor pásztorjáték lesz a siklósi templomban.
  10. Vokányban pénteken 22:00-kor lesz az éjjeli szentmise.
  11. Vasárnap lesz Szent család ünnepe. Hagyományainkhoz híven Siklóson a reggel 8:30-as, Vokányban a 10:30-as szentmise keretében áldjuk meg a jubiláns házasokat. Tisztelettel kérjük a jubiláns házasokat, hogy a szentmisén való részvételi szándékukat jelezzék a plébánián, vagy a sekrestyében.

Szertartások rendje

December 19. vasárnap Advent 4. vasárnapja