Hirdetések Évközi 5. Vasárnap

Évközi 5. Vasárnap

2012.február 5-12.

Február 5.                                                        Évközi 5. Vasárnap

8.30  Elhunyt Balázs nevű

családtagokért.

18.00

Február 6.                           Hétfő                            18.00 Erdősi család elhunyt és

elő tagjaiért.

/csendes/

Február 7.                         Kedd                              Nincs szentmise.

Február 8.                         Szerda                           18.00

Február 9.                         Csütörtök                        7.00 !!!

Február 10.                       Péntek                             7.00 !!!

Február 11.                       Szombat                       18.00 Elhunyt szülőkért.

Február 12.                                                             Évközi 6.Vasárnap

8.30 A plébánia népéért.

16.00 Ovis és családos szentmise.

18.00  Elmarad az esti szentmise.

1.     Ma 16 óra 30 perkor rózsafüzér titokcsere és szentségimádás lesz templomunkban.

2.     Hétfőn 19 órától a KATEKUMEN csoport hagyományos, havonkénti találkozója lesz a plébánián.

3.     Szerdán 19 órától Felnőtt hittan/Szentségfelvételre felkészítő/ a plébánián.

4.     Csütörtökön 17 órától ökumenikus imaóra lesz az evangélikus imaházban. A szentmisét reggel 7 órakor tartjuk meg.

5.     Pénteken 17 órától ökumenikus imaóra lesz a református templomban.

A szentmisét reggel 7 órakor tartjuk meg.

6.     Szombaton 17 órától itt a katolikus templomban lesz ökumenikus imaóra.

7.     Vasárnap 17 órától Ökumenikus imaóra lesz az evangélikus templomban.  A 18 órai szentmise elmarad!!!

8.     Február 17-én kerül sor a máriagyűdi és a siklósi plébánia közös, hagyományos farsangi batyus báljára. Az idei évben a helyszín a Kanizsai Dorottya Általános Iskola ebédlője. A kezdési időpont 19 óra. Feliratkozni a sekrestyében lehetséges.

Évközi 5. Vasárnap

VOKÁNY

2012.február 5-12.

Február 5.                                                              Évközi 5. Vasárnap

10.30  Szentmise

Február 12.                                                             Évközi 6. Vasárnap

10.30 Szentmise

1.     Február 17-én kerül sor a máriagyűdi és a siklósi plébánia közös, hagyományos farsangi batyus báljára. Az idei évben a helyszín a Kanizsai Dorottya Általános Iskola ebédlője. A kezdési időpont 19 óra. Feliratkozni a sekrestyében lehetséges.

2.     Jövő szombaton délután 3 órakor szentmisét tartunk Kistótfaluban.

3.     Jövő vasárnap 16 órakor Ovis és családos szentmise lesz Siklóson.

Mindenkit szeretettel várunk erre a szentmisére!