Hirdetések Nagyböjt 4. Vasárnapján

Nagyböjt 4. Vasárnap

2012.március 18-25.

Március 18.                                                        Nagyböjt 4. Vasárnap

8.30  Elhunyt szülőkért és

nagyszülőkért.

18.00 A plébánia népéért.

Március 19.                           Hétfő                          18.00 Elhunyt  Józsefekért.

/csendes/

Március 20.                         Kedd                              Nincs szentmise.

Március 21.                         Szerda                           18.00  Amerikában elhunyt Józsi

bátyáért./gyászmise/

Március 22.                         Csütörtök                      18.00 Születendő gyermekért.

Március 23.                       Péntek                             18.00

Március 24.                       Szombat                       18.00 Egy beteg gyógyulásáért.

Március 25.                                                             Nagyböjt 5.Vasárnap

8.30 A plébánia népéért.

18.00 Bosnyák István lü.

Hétfőn 18 óra 45 perctől Felnőtt hittan /Szentségfelvételre felkészítő/ lesz a plébánián.

Pénteken kezdődik nagyböjti lelkigyakorlatunk. A lelkigyakorlatot Matis Géza nagynyárádi plébános úr vezeti.

Pénteken 17 órától kezdődik a gyóntatás, majd 18 órakor kezdődik a szentmise.

Természetesen pénteken 17 óra 15 perctől keresztutat végzünk a templomban.

Szombaton lelkigyakorlatunk második napján 17 órától gyóntatás, majd 18 órától szentmise.

Ugyancsak szombaton 19 órától Taize-i imaóra lesz Vokányban.

Jövő vasárnap nagyböjt 5. vasárnapja lesz.17 órától gyóntatás, majd 18 órakor szentmise. A 18 órás szentmise keretében szolgáltatjuk ki a betegek szentségét azoknak, akik ezt kérik. Feliratkozni a sekrestyében vagy a plébánián lehetséges.

Ugyancsak jövő vasárnap déli 12 órakor imádság lesz az adventi keresztnél magyar hazánkért.

Jövő vasárnap 15 órakor ünnepi püspöki szentmise lesz Máriagyűdön.

Jövő vasárnap a Szentföldi keresztények javára gyűjtünk.

Március 26-án Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepén a 18 órás szentmise keretében lesz a lelki adoptálás. Jelentkezni, feliratkozni a sekrestyében lehetséges.

Itt és most szeretném megragadni az alkalmat, hogy köszönetet mondjak a kedves testvéreknek a Karitász adományokért. Nagylelkűségüket a Jóisten fizesse meg.

Nagyböjt 4. Vasárnap

2012.március 18-25.

Március 18.                                                        Nagyböjt 4. Vasárnap

10.30  Szentmise

10.30 Szentmise

Pénteken kezdődik Siklóson a nagyböjti lelkigyakorlat. A lelkigyakorlatot  Matis Géza nagynyárádi plébános úr vezeti. Amennyiben időnk és energiánk engedi, vegyünk részt ezen a programon. A lelkigyakorlat három napján 17 órától kezdődik a gyóntatás, majd 18 órakor a szentmise.

Csütörtökön 19 órától Bibliaóra lesz Vokányban.

Pénteken 16 órától keresztutat végzünk a templomban.

Szombaton 19 órától Taize-i imaóra lesz Vokányban.

Jövő vasárnap 15 órakor ünnepi püspöki szentmise lesz Máriagyűdön.

Jövő vasárnap a Szentföldi keresztények javára gyűjtünk.