Hirdetések-Évközi 23.Vasárnap

2012.szeptember 9-16.

Szeptember 9. Évközi 23. Vasárnap

8:30 A plébánia népéért.

16:00 Ovis és családos szentmise.

19:00 Dara Sándor lelki üdvéért.

Szeptember 10. Hétfő 7:00 A Balogh családért./csendes/

Szeptember 11. Kedd Nincs szentmise.

Szeptember 12. Szerda 7:00 A Balogh családért./csendes/

Szeptember 13. Csütörtök 7:00 A Balogh családért. /csendes/

Szeptember 14. Péntek 7:00 A Balogh családért./csendes/

Szeptember 15. Szombat

Szeptember 16. Évközi 24. Vasárnap

8:30 A plébánia népéért.

Pénteken a Házas Hétvége mozgalom siklósi egyes csoportjának összejövetele lesz a plébánián. Az összejövetel, találkozó 19 órakor kezdődik.

Horváth Sándor olaszi plébános úr az idei esztendőben is ellátogat a pusztinai csángó magyarokhoz. Az úttal kapcsolatos felhívást az augusztusi Beköszöntőbe már olvashattuk. Ha szeretnék támogatni a plébános úr missziós útját, ezt megtehetjük a templom hátsó részén kihelyezett perselyben.

Már most jelezzük, hogy plébániánk 2012. október 14-én zarándoklatot szervez Andocsra. A zarándoklatra jelentkezési lap kitöltésével lehet jelentkezni. Jelentkezési lapot a sekrestyében lehet kérni.