Hirdetések-Évközi 24.Vasárnap

Szeptember 16. Évközi 24. Vasárnap

8:30 A plébánia népéért.

Szeptember 17. Hétfő 7:00

Szeptember 18. Kedd Nincs szentmise.

Szeptember 19. Szerda 7:00

Szeptember 20. Csütörtök 7:00

Szeptember 21. Péntek 7:00

Szeptember 22. Szombat

Szeptember 23. Évközi 25. Vasárnap

8:30 A plébánia népéért.

19:00 Elhunyt Pfund Ede és felesége Anna

lelki üdvéért.

Horváth Sándor olaszi plébános úr az idei esztendőben is ellátogat a pusztinai csángó magyarokhoz. Az úttal kapcsolatos felhívást az augusztusi Beköszöntőbe már olvashattuk. Ha szeretnék támogatni a plébános úr missziós útját, ezt megtehetjük a templom hátsó részén kihelyezett perselyben.

Már most jelezzük, hogy plébániánk 2012. október 14-én zarándoklatot szervez Andocsra. A zarándoklatra jelentkezési lap kitöltésével lehet jelentkezni. Jelentkezési lapot a sekrestyében lehet kérni.

Október hónapban az ovis misét egy héttel később tartjuk meg.(2012. október 21.)

A magyar pálos rend „Pálos 70” elnevezéssel zarándoklatot és teljesítménytúrát szervez. Az időpont 2012. október 5-6-7.

A „pálos 70” egy jubileumi túra, vándorlás a márianosztrai pálos engesztelő kegytemplom építésének 660. évfordulójára, meglévő és egykori pálos kolostorok, szentélyek érintésével, nagyrészt a Mária út útvonalain, megkoronázva az október 7-én 10:30-kor kezdődő márianosztrai ünnepi búcsúval, melynek keretében kihirdetésre kerül, hogy a márianosztrai kegytemplom elnyerte a „Basilica minor”címet.

Elváltak, gyermeküket egyedül nevelők részére a máriagyűdi zarándokházban lelkigyakorlatot tartanak az ősszel 3 hétvége keretében. Az időpontok: október 6-7, november 3-4, december 1-2. A program a résztvevők számára teljesen ingyenes, a szervezők gyermekfelügyeletet is vállalnak a lelkigyakorlat idejére.
Jelentkezési lap igényelhető a sekrestyében vagy a plébánián, illetve kérésre e-mailban is készséggel küldünk.

Püspök atya ezentúl havonta ifjúsági katekézist tart, a hónap 2. szerdáján Pécsett a Csontváry nagy termében, 19:30-as kezdéssel. Továbbá, az újonnan alapult Ifjúsági Referatúra szervezésében minden szerdán este fél 8-as kezdessel ifjúsági program várja az egyházmegye fiataljait Pécsett a Csontváryban (Janus Pannonius 11.)

A kozármislenyi plébániával közösen szervezünk zarándoklatot Pannonhalmára és Zircre. A zarándoklat időpontja:
2012.október 10.
Jelentkezni a jövő hét végétől lehet.