Hirdetések-Évközi 30.Vasárnap

Évközi 30.Vasárnap

2012. október 28- november 4.

Október 28. Évközi 30. Vasárnap

8.30 A plébánia népéért.

18:00 A rózsafüzért imádkozókért.

Október 29. Hétfő 18.00

Október 30. Kedd 18.00 Hálából 85 éves évfordulóra.

/énekes/

Október 31. Szerda 18.00

November 1. Csütörtök 16.00 Szentmise a temetőben.

MINDENSZENTEK FŐÜNNEPE

November 2. Péntek 18.00 A rózsafüzér társulat élő és

HALOTTAK NAPJA elhunyt tagjaiért.

November 3. Szombat 15.00 A fatimai Szűzanya tiszteletére.

November 4. Évközi 31.Vasárnap

8.30 A plébánia népéért.

Kedden megünnepeljük, hogy templomunk harangjait 85 esztendővel ezelőtt

áldotta meg Virág Ferenc pécsi püspök.

Csütörtökön reggel 6 órakor elkezdjük a hagyományos 24 órás szentségimádásunkat.

Csütörtökön /Mindenszentek napján/ 16 órakor szentmise lesz a temetőben.

Pénteken reggel 6 órakor litánia és szentségeltétel lesz.

Pénteken lesz halottak napja. Ez a nap lenne a hónap első péntekje is, de a beteglátogatásokat csak egy héttel később, vagyis november 9-én tudom elvégezni.

Szombaton reggel 8 órakor felnőtt hittant tartunk a plébánián.

Szombaton 10 órára és 11 órára szeretettel várjuk az alsó és felső tagozatos hittanosokat a plébániára.( Az őszi szünet ellenére is.)

Ugyancsak szombaton 16 órától játszóház lesz a plébánián. Ide is szeretettel várjuk az érdeklődőket.

Szombaton 14 órától imaóra lesz a templomban. 15 órakor kezdődik a szentmise.

A szentmise után pedig szeretetvendégség, agapé lesz a sekrestyében.

Jövő vasárnap 16 óra 30 perctől rózsafüzér titokcsere és szentségimádás lesz a templomban.

A máriagyűdi plébánián minden szombaton 17 óra 45 perctől van középiskolás és egyetemista hittan. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

Aki a temetőt ájtatos lélekkel látogatja és legalább lélekben imádkozik a meghaltakért, november 1–8-ig mindennap teljes búcsút nyerhet. Feltételek: gyónás, áldozás, imádság a pápa szándékára. Az év többi napján részleges búcsút lehet

nyerni a temető meglátogatásakor.

Akik halottak napján (vagyis az azt megelőző nap delétől a halottak napját követő éjfélig) meglátogatnak egy templomot vagy nyilvános kápolnát, teljes búcsút nyerhetnek a szokott feltételekkel. A látogatáskor egy Miatyánkot és egy Hiszekegyet kell imádkozni. Ez a búcsú elnyerhető a megelőző vagy következő vasárnapon és Mindenszentek ünnepén is.