Hirdetések-Advent 3.Vasárnapján

December 16. Advent 3. Vasárnapja

8.30 A plébánia népéért.

December 17. Hétfő 7.00

December 18. Kedd Nincs szentmise.

December 19. Szerda 7. 00

December 20. Csütörtök 6.00 Etelka; János; Tibor és Janika lü.

December 21. Péntek 8.00 A Szent Imre Katolikus Iskola

szentmiséje.

December 22. Szombat 18.00

December 23. Advent 4. Vasárnapja

8.30 A plébánia népéért.

18.00 Baranyi József és Baranyi Józsefné

lelki üdvéért./görög katolikus

szentmise/

Hétfőn és szerdán a szentmiséink reggel 7 órakor lesznek.

A szokásos szerdai Bibliaóra csütörtökön lesz megtartva.

Csütörtökön lesz a harmadik roráté szentmisénk. A Szentmise után agapé lesz a sekrestyében. Mindenkit szertettel várunk!

Csütörtökön 17 órakor a Szent Imre Katolikus Iskola karácsonyi koncertje lesz a templomban.

Ugyancsak csütörtökön a koncert után 18 óra 30 perctől Bibliaórát tartunk a plébánián.

Szombaton készséggel meglátogatom azokat a betegeket, akik karácsony előtt szentségekhez kívánnak járulni. Kérem, hogy ha szeretnénk a beteglátogatást, akkor iratkozzunk fel a sekrestyében vagy a plébánián.

Szombaton a 18 órakor kezdődő szentmisében meggyújtjuk adventi koszorúnk negyedik gyertyáját.

Vasárnap 17 órától Bodogán László görög katolikus parókus úr gyóntat templomunkban. A 18 órai szentmisére érkezik majd a betlehemi láng.

A 18 órakor kezdőd szentmise, görög katolikus szentmise lesz.

Bodogán atya a szentmisét követően is szívesen gyóntat.