Hirdetések-Évközi 4.Vasárnap

2013.február 3-10.

Február 3. Évközi 4. Vasárnap

8.30 A plébánia népéért.

18.00 A család elhunyt és élő tagjaiért.

Február 4. Hétfő 18.00 Hálából a Szűzanya tiszteletére.

/énekes/

Február 5. Kedd 18.00 Nem lesz szentmise.

Február 6. Szerda 18.00 Jószándékra. /csendes/

Február 7. Csütörtök 6.00 Az Oltáriszentség tiszteletére.

/énekes/

Február 8. Péntek 18.00 Beteg gyógyulásáért./csendes/

Február 9. Szombat 18.00

Február 10. Évközi 5. Vasárnap

8.30 A plébánia népéért.

16.00 Gyerekmise

Ma 16 óra 30 perctől rózsafüzér titokcsere és szentségimádás lesz templomunkban.

Hétfőn 19 órától a Katekumen csoport szokásos- havonkénti -összejövetele lesz a plébánián.

Csütörtökön a reggel 6 órai szentmise után megkezdjük a 24 órás szentségimádásunkat.

Ugyancsak csütörtökön 19 órától felnőtt hittan/szentségfelvételre felkészítő/ lesz a plébánián.

Pénteken reggel 6 órakor lesz litánia és szentségbetétel.

Pénteken lesz a hagyományos farsangi batyus bálunk. Még mindig fel lehet iratkozni a sekrestyében.

A mulatság helyszíne a Művelődési Ház.

A kezdési időpont 19 óra 30 perc.

Szombaton 16 órától játszóházi foglakozás lesz a plébánián, melynek kertében farsangi mulatságot tartunk a gyerekeknek.

Bővebb információ a kihelyezett plakáton olvasható.

Arcson Rafael, okleveles színművész vezetésével színjátszó csoport indul a PécsiKatifi szervezésében Pécsen, a Tettye u. 14-ben (PPHF Fiúkollégium)! Szeretettel várjuk 15-35 év közöttiek jelentkezését!
Tervezett időpont: minden pénteken 16:30-19:00 között.
Első alkalom: márc. 1. - amikorra készülni kell egy verssel vagy prózával, amit előad az érdeklődő.
Jelentkezés: norbert [dot] nagy1975 [at] gmail [dot] com