Hirdetések-Nagyböjt 4. Vasárnapján

16.00 Gyerekmise

18.00 Heszberger és Müller család

elhunyt tagjaiért.

Március 11. Hétfő 18.00 Regőczi István atyáért.

Március 12. Kedd 18.00 Nem lesz szentmise.

Március 13. Szerda 18.00

Március 14. Csütörtök 18.00

Március 15. Péntek 18.00

Március 16. Szombat 18.00 Elhunyt György lelki üdvéért

halálának 4. évfordulójára.

Március 17. Nagyböjt 5. Vasárnapja

8.30 A plébánia népéért.

18.00 János halálának 7 éves

évfordulójára.

Csütörtökön 11 órakor lesz Attila plébános úr nagymamájának temetése Szekszárdon. A temetésre 16 fős kisbusz megy Siklósról. Jelentkezni a sekrestyében lehet.

Csütörtökön 19 órától felnőtt hittan/szentségfelvételre felkészítő lesz a plébánián.

Pénteken kezdődik nagyböjti lelki gyakorlatunk. A lelkigyakorlatot P: Csóka János OSPPE atya vezeti. 17 órától lesz gyóntatás a templomban, majd pedig 18 órától szentmise lelkigyakorlatos szentbeszéddel.

Pénteken 17 óra 15 perctől keresztutat végzünk templomunkban.

Ugyancsak pénteken 19 órától a Házas Hétvége mozgalom területi találkozója lesz a plébánián.

Szombaton 15 óra 30 perctől Szeretetláng imaóra lesz a templomban.

Ugyancsak szombaton 17 órától gyóntatás lesz a templomban, majd pedig 18 órától szentmise lelkigyakorlatos szentbeszéddel.

Vasárnap 17 órától gyóntatás, majd pedig 18 órától szentmise lelkigyakorlatos szentbeszéddel. Ebben a szentmisében szolgáltatjuk ki a betegek szentségét.

Kérem, hogy a szentségfelvétel szándékát jelezzük a sekrestyében.

Jövő vasárnap országos templomi gyűjtés lesz a Szentföld javára.

2013. március 23-án lesz a plébánia zarándok lelki napunk. A Hit évében az egyházmegyénkben működő szerzetesrendeket látogatjuk meg. Zarándoklatuk első állomása Magyarszék a Kármelita nővérek, a második állomás Pécsett a Pálosok, a harmadik állomás pedig a Kozármislenyben működő női Ferences Rend. Az út 2000 forintba kerül. Ez az összeg magába foglalja az ebéd árát is. Jelentkezési lapot a sekrestyében és a plébánián lehet kérni.