Hirdetések-Évközi 20.Vasárnap

Évközi 20. Vasárnap
2014. augusztus 17-24.

Augusztus 17. Évközi 20. Vasárnap
8:30 A plébánia közösségéért.
18:00 Farkas Béla atya aranymiséje.
Beteg gyógyulásáért.

Augusztus 18. Hétfő 7:00 Elhunyt szülőkért, Werbenácz István
és Istvánné, Márta lelki üdvéért.

Augusztus 19. Kedd Nincs szentmise.

Augusztus 20. Szerda Szent István Király Magyarország
Fővédőszentje (Főünnep)
9:00 Ünnepi szentmise
Ezen a napon nem lesz esti szentmise!!!

Augusztus 21. Csütörtök 7:00 Hálából. /csendes/

Augusztus 22. Péntek 7:00 Egy családért./csendes/

Augusztus 23. Szombat 18:00 Végh család elhunyt tagjaiért,
elhalálozásuk évfordulójára.

Augusztus 24. Évközi 21. Vasárnap

8:30 A plébánia közösségéért.

Ma 9 óra 30 perckor Ökumenikus Istentisztelet Nagytótfaluban.

Ma Máriagyűdön a 10 órai főbúcsús szentmisét Dr. Udvardy György pécsi megyéspüspök úr mutatja be.

Ma 18 órakor Farkas Béla tb. kanonok-plébános úr aranymiséje lesz templomunkban.
A szentmise után agapé lesz a Szent Imre Katolikus Iskola könyvtár termében. Aki szívesen hozna süteményt, szendvicset üdítőt, bort vagy más ajándékot az agapéra, 17 órától leadhatja adományát a Katolikus Iskolában.

Hétfőn reggel 7 órakor a Városháza elől indul autóbuszunk a Medjugorje-i zarándoklatunkra. Örömmel számolhatok be róla, hogy 44 zarándok indul útnak.

Szerdán, Szent István király főünnepén, a szentmise 9 órakor kezdődik. Kérem vegyük figyelembe ezt a változást!

Ugyancsak szerdán a városi ünnepség 16 órakor kezdődik a Szent István szobornál.